Satış sonrası servis

%D0%A2%D0%B0%D0%BF%D1%83_%D0%B4%D0%BB%D1

Mülk edinildikten sonra, dil bilgisinin eksikliği nedeniyle, sahipler elektrik faturalarının yenilenmesi sorunu ile karşı karşıyadır. Kural olarak, bu konuda tamamen ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz.

Yeni sahibin onarım yapmaya, mobilya veya ev aletleri satın almaya karar verdiği durumlar vardır. Burada da size yardımcı olmaya hazırız, her şeyi ortaklarımızdan satın alabilirsiniz.

Gerekirse, ortaklarımız oturma izni almanızda size yardımcı olacaktır (Bundan böyle ikamet izni). Bunu yapmak için, vac ve / veya çağrı üzerine yazabilirsiniz.

Ortağımız, aşağıdaki hizmetleri sağlayabilen son derece yeminli bir noter çevirmenidir:

- Noter Hizmetleri;

- Tercüme hizmetleri (yeminli tercüman);
- Mahkemelerde tercüman;
- Her türlü belgenin çevirisi ve belgelendirilmesi;
- Ticaret Odasındaki Tercüman;
- Herhangi bir çeviri hizmeti;
- Tercümelerin noterleştirilmesi;
- Belgelerin belgelendirilmesi (Apostil vb.)
- Oturma izni ve vatandaşlık kaydı;

- Çalışma vizesi alma;

- Türkiye'de bir iş açmak ve çok daha fazlası.

Faaliyet dilleri - Rusça, Kırgızca, İngilizce, Özbekçe, Türkçe!

Tüm ortaklar bizimle makul fiyatlarla çalışıyor ve bunun tek sebebi ajansımızın ve çalışanlarımızın itibarı. Ajans, ortaklarının faaliyetlerinden geliri elde etmez. İtibarımıza çok değer veriyoruz.

Sizi bekliyoruz!

Sonuna kadar okuyanlar için bir ALTIN ​​KONSEYİ şeklinde bir bonusumuz var: LÜTFEN burada mülk satın almaya karar verir vermez karşınızda görünecek olan “hakkınızda endişelenen yurttaşlarınıza ” güvenmeyin.

Unutmayın, yurttaşlarınız ücretsiz hiçbir şey yapmazlar. Dışarıda bir yerde yardım istemeyin. Bunlardan herhangi biri, dairenizin fiyatina bir artış.